Poradna

Nevíte si rady s výběrem nějakého sortimentu z naší nabídky? Případně hledáte odpovědi, které souvisí s používáním našich výrobků? Jste na správném místě.

 

jak vybrat sáňky a bobyJak vybrat dětské sáňky a boby

Co se vám vybaví jako první, když přijde řeč na zimní radovánky? Je to vzpomínka na bezstarostné dětství, kdy jste nedočkavě vyhlíželi první sněhovou nadílku a s partou kamarádů pak nadšeně sjížděli okolní kopce na sáňkách, bobech či na čemkoli, co bylo po ruce, až do úplného vyčerpání?

Určitě ano, protože sáňky jsou jednoznačně symbolem zimy a k dovádění na sněhu tento skvělý vynález zkrátka patří.

Číst dále

 

 

jak vybrat běžecký pás do bytuJak vybrat běžecký pás

Protažené šlachy, zpevněné svaly na nohou, posílené srdce a miliony vyplavených endorfinů navrch. Sice ještě vydýcháváte poslední metry dnešní trasy, ale na rtech už vám hraje spokojený úsměv. Po těle se rozlévá hřejivý pocit. Kilometr v běhu konečně dáváte pod 7 minut.

Škoda jen, že to fitko, kam teď v zimě chodíte trénovat na běžecký pás, je dost z ruky. A jaro a běhání venku v nedohlednu. Možná je na čase pořídit si vlastní běžecký trenažér domů.

Číst dále

 

 

jak vybrat elektroskútr - motorkuJak vybrat elektroskútr

Přestalo vás bavit komplikované dojíždění do práce v přecpané MHD nebo spoléhání se na linkové autobusy, které vás z vesnice do nejbližšího města dopraví jen párkrát za den? Rozhodli jste se pro komfortnější řešení a pořídit si k těmto účelům ekologický a spolehlivý elektrický skútr?

Připravili jsme pro vás malého „nákupního rádce“, který vám pomůže zorientovat se v dostupných možnostech.

Číst dále

 

 

jak registrovat elektroskútrJak přihlásit elektroskútr

Máte už delší dobu v hledáčku svůj vysněný model nového elektroskútru, od jehož pořízení vás nyní dělí pár kliknutí na internetu či jedna návštěva prodejny?

Jen byste si před finální koupí přece jen rádi udělali 100% jasno v otázce, zda bude nutno váš nový stroj někde přihlašovat, registrovat, sjednávat na něj povinné ručení, nebo zda se v daném případě obejdete bez jakéhokoli papírování na úřadech?

Číst dále

 

 

jak vybrat zahradní udírnuJak vybrat zahradní udírnu

O výběru té nejlepší venkovní udírny jsme mezi sebou schopni vést nekonečné diskuse, aniž se většinou dozvíme, který model vyhrává: tradiční zděná udírna, dřevěná udírna či snad ta moderní elektrická?

Jak vybrat vhodnou udírnu? Každému vyhovuje jiné řešení. Proto jsme pro vás připravili stručného průvodce, který vám usnadní rozhodování. Nutno podotknout, že každý typ udírny má své pro i proti.

Číst dále

 

 

Jak vybrat činku na posilováníJak vybrat činky na posilování

Činky patří k jednoduchým, avšak velmi efektivním posilovacím nástrojům. Jak si vybrat ty správné a pro koho jsou vlastně vhodné? To vše, se dozvíte v novém článku zaměřeném na výběr správného cvičebního náčiní.

Cvičení s činkami je velmi účinnou a jednoduchou aktivitou, která vám může posloužit k vytvarování určitých svalových partií a k celkovému zpevnění. Činky také najdou využití při aerobních aktivitách.

Číst dále

 

 

Jak vybrat chemické WC na chatu či cestyJak vybrat chemické WC

Chemické WC je užitečným pomocníkem nejen tam, kde není klasické WC možné nainstalovat, ale také v přírodě. Kde všude se dá využít a jak si vybrat správný produkt?

Chemické toalety nepotřebují elektřinu, vodovodní přípojku a nejsou připojeny na odpad. Některé modely mohou touto možností disponovat, hlavní princip chemického WC však tkví v tom, že odpad rozkládá speciální chemie.

Číst dále

 

 

Jak vybrat vybavení na boxováníJaké vybrat vybavení na box

Box patří k vůbec nejstarším sportům, jeho kořeny sahají do doby před asi 4 000 lety. Určen je pro široké spektrum sportovců. Co potřebujete, pokud se mu chcete začít věnovat?

Základním vybavením boxera je bezesporu boxovací pytel. Při jeho nákupu se vyplatí zohlednit několik nejdůležitějších parametrů. Jde zejména o druh pytle - závěsný či stojící. Nebo případně o použití boxovací hrušky jako řešení do menších prostor.

Číst dále

 

 

Jak vybrat tejpovací páskyJak vybrat tejpovací pásku - vše o tejpování

Tejpování je postupem, který si oblíbili sportovci i běžní lidé. Co to je, jak by se mělo správně provádět a jak se zorientovat mezi mnoha druhy tejpovacích pásek?

Tejpování je jednoduchá terapeutická metoda. Uživatel si na postiženou část těla upevní tejpovací pásku. Odtud také název metody, z anglického tape neboli páska. V tuzemsku však původního označení zdomácněl i počeštělý termín tejp/tejpování.

Číst dále

 

 

Jak vybrat masážní válecJak vybrat masážní válec + cviky

Masážní válce jsou novinkou ve světě sportovních doplňků. K čemu jsou a jak si mezi jednotlivými produkty správně vybrat?

Hlavní princip fungování je poměrně prostý. Masáž válci zajistí uvolnění tzv. spoušťových bodů. To je typická funkční změna u bolestivých poruch a spoušťové body mohou být i vlastním zdrojem bolesti.

Číst dále